Adrenalin SK Türkiye Şampiyonu

Adrenalin Spor Kulübü sporcuları 6-8 Nisan 2018 tarihlerinde Bolu’da düzenlenen Türkiye Oryantiring Şampiyonası’nda yer aldılar. Kulübümüzü başarılı bir şekilde temsil eden sporcularımız Bolu’ya renk kattılar. Birbirinden farklı arazilerde 3 gün süren yarışmalarda sporcularımız madalya ve başarı belgesi kazandılar.

İlk gün Avdan bölgesindeki müsabakada gerçekleştirilen, haritanın teknik olduğu orta mesafe yarışmasında Sporcularımızdan, Emine Sezgünsay 1.lik, Huzeyfe Sığırcı 2.lik, Hasan Akdoğan 3.lük ve Fatih Şölen ise 4.lük elde ettiler.

İkinci gün yarışları sporcularımız için fiziksel ve zihinsel olarak zorlanacağı uzun mesafe yarışması gerçekleşti.  Sporcularımızdan Hasan Akdoğan ve Emine Sezgünsay 4.lük, Fatih Şölen ise günün şampiyonu oldu.

Üçüncü gün yarışları Bolu şehir merkezinde yapıldı. Kısa mesafede olan yarışmada hızlı koşmanın yanında hızlı karar vermeye dayalı bir yarışma oldu. Sporcularımızdan Emine Sezgünsay 1.lik, Fatih Şölen 2.lik, Hasan Akdoğan 3.lük ve Huzeyfe Sığırcı 5.lik elde ederek günün en hızlı isimlerinden oldular.

2017-2018 sezonu boyunca yapılan 5 kademe yarışları sonucunda kulübümüz, Elit bayanlarda bir ilki gerçekleştirerek Türkiye Şampiyonu oldular. Elit erkelerde ise Türkiye’nin en iyi sivil kulübü olarak ikincilik kupasını kazandılar. Kulübümüz olarak sporcularımız kutlar ve başarılar dileriz. Bizlere desteklerini esirgemeyen Radyospor ve misterno’ya teşekkürler.