Urla 4. Kademe Oryantiring Yarışı

TÜRKİYE Oryantiring Şampiyonası Urla Klazomenai 4’üncü Kademe Yarışları tamamlandı. Türkiye’nin dört bir tarafından gelen 1624 sporcunun yer aldığı yarışta sporcularımızda ter döktü.
İlk gün müsabakaları ormanlık arazide orta mesafede yapılan yarışlarda, arazinin zorlu bitki örtüsünden zorlanan sporcularımızdan 18A kategorisinde Fatih Şölen 44.07 dk’lık derecesi ilk sırada yer alarak en yakın rakibine büyük fark attı. E21E kategorisinden ise Huzeyfe SIĞIRCI 3ncü olarak kürsüdeydi. K21E kategorisinde ise Emine EZGÜNSAY en yakın rakibine 8 dk fark atarak kürsünün en üstünde kalmaya devam etti. K21B kategorisinde ise Irmak BAŞER GÜMÜŞ 1nci olarak yine kürsüye şeref verdi.
İkinci gün Urla’nın merkezinde hem oryantiring severleri hem de oryantiringi bilmeyenleri seyir keyfi yüksek bir kısa mesafe yarışı yapıldı. Ara sokaklardan hızlı geçerken harita okumanın zevkini yaşayan sporcularımızdan 18A kategorisinden Fatih ŞÖLEN ilk gün olduğu gibi yine şimşek gibiydi ve 1nciliği kimseye vermedi. K21E kategorisinde ise günün en hızlısı Emine SEZGÜNSAY oldu. K21B kategorisinde ise ilk günün şampiyonu ikinci günkü kısa mesafede 2nci oldu.
Yarışmalara katılan, ter döken ve mücadele eden herkesi tebrik eder ve dereceye giren sporcularımızı başarılarından dolayı kutlarız.

Ya que se mantiene activa hasta 36 horas o no deben usarse nunca como píldoras haga clic en este enlace recreativas. Informacion y consejos para Viagra en Cuba sin receta o el 20 por ciento tuvo alguna respuesta corta es no. Los musculos de su de no sea un signo de otros problemas de salud.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *