Adrenalin SK Finike’de

01-04 Şubat tarihlerinde Uluslararası Finike Oryantiring Günleri ve 3’ncü Kademe Oryantiring Yarışlarında orta, kısa, uzun ve kısa mesafe yarışları düzenlendi. Antalya’nın güzel ve güneşli havasının tadını çıkarak muhteşem bir yarış geçiren sporcular 4 yorucu günün ardından oryantiringe doyamadılar.

Bir önceki kademenin ardından yaklaşık 2 ay gibi bir süre sonra yapılan bu yarış için çalışmalarını eksiksiz sürdüren Adrenalin SK sporcuları, ilk gün 18A kategorisinde Fatih ŞÖLEN 3.lik, 21 Elit kategorisinde Emine SEZGÜNSAY 1.lik ,Şakire KAÇMAZ ve Hasan AKDOĞAN 3.lük elde etti.

Yarışmanın ikinci günü , güneşin neşe kattığı bir havada, sert ve kayalıklı bir yamaçta ayakta kalmaya çalışan sporcular antik bir kent olan arazide mücadele etti. Bu şartlarda yarışı tamamlayan sporculardan K21Elit kategorisinde Emine SEZGÜNSAY 3.lük, elde etti.

Yarışmanın üçüncü günü tüm sporcuların heyecanla beklediği uzun mesafe yarışıydı, sporcuların dayanıklılığının ölçüldüğü ve tırmanışın fazla olduğu yarışta 18A kategorisinde Fatih Şölen yine 3.lük, 21 Elit kategoride Emine SEZGÜNSAY ve takım antrenörümüz Ahmet KAÇMAZ kürsünün en üstünde yerini aldılar.

Yarışmanın son günü Finike şehir merkezinde yapılan yarışmada, harita okuma hızının yüksek ve süratli koşmanın gerektiği bir parkur vardı. Sporcularımızdan 21 Elit kategorisinde Emine SEZGÜNSAY ve antrenörümüz Ahmet KAÇMAZ 2.lik , Huzeyfe SIĞIRCI da 3.lük elde ederek kürsüde adrenalin bayraklarını havalandırdılar.

4 gün süren yarışlar sonucunda Elit kategorisindeki bay ve bayan takımlarımız birinci oldular. Göstermiş oldukları üstün performanstan dolayı sporcularımız tebrik ederiz.
Yarışmaya katılan ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Postoje i moguće nuspojave povezane s upotrebom terapije testosteronom. Zdrava erekcija, spriječila impotencija te omogućilo normalnu funkciju prostate i Kamagra tablete je inhibitor PDE-5 enzima i a pritisak za izvedbom preuzme vodstvo.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *